Produkty wewnętrzne

Produkty wewnętrzne firmy Kontakt zasługują na szczególną uwagę albowiem towarzyszą naszej firmie od samego początku. Żaluzje, rolety i plisy przeszły zaczne zmiany na przestrzeni lat i obecnie są znacznie lepszej jakości niż w momencie gdy nasza firma dopiero zaczynała stawiać pierwsze kroki.

 

Ostatnio ogromną popularnością cieszą się rolety materiałowe z powodu oryginalnej kolorystyki która nadaje pomieszczeniu ciepła i oryginalności. Moda powraca i można to zaobserwować po rosnącym zainteresowaniu żaluzji drewnianych które nadają delikatności w nowoczesnych pomieszczeniach.

Jeżeli szukają Państwo żaluzji które pozwolą na dużą regulację nasłonecznienia przy jednoczesnej łatwości w utrzymaniu porządko to bez wątpienia żaluzje aluminowe są najtrafniejszym wyborem. Jeżeli chcemy zachować prywatność i jednocześnie cieszyć się widokiem za naszymi oknami to z pewnością warto zapoznać się z roletami wewnętrzymi dzień/noc.

W budynkach użyteczności publicznej (uczelnie, banki, korporacje itd.) możemy zaproponować żaluzje pionowe jako idealne połączenie prywatności z nowoczesnością. Ten tym żaluzji staje się w Polsce coraz popularniejszy i jego zastosowanie jest uznawane za bardzo profesjonalne.

Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt
Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt