Bramy garażowe

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć osobę która nie posiada własnego środka transportu. Samochód lub motockyl wystawiony na działania atmosferyczne szybciej ulega zniszczeniu co znacząco wpływa na jego wartość, osoby nie posiadające garażu tracą mnóstwo czasu zimą przygotowując samochód do jazdy, to także miejsce w którym możemy skupić się na wykonaniu pracy fizycznej – Plusów posiadania własnego garażu jest mnóstwo.

 

Przy wyborze własnego garażu każdy ma na początku ten sam dylemat. Jaka powinna być brama garażowa? Ze swojej strony postaramy się trochę ten wybór ułatwić poprzez opisanie typów bram które oferujemy:

 

Bramy uchylne – Jeden z najpopularniejszych typów bram garażowych z racji na bardzo prostą konstrukcję, rozwiązania mechaniczne i cenę. Brama uchylna cechuje niezawodność i prostota wykonania.

 

Bramy segmentowe – Brama automatyczne którą najlepiej określa jedno słowo. Doskonałość. Zaawansowane rozwiązania techniczne idealnie połączone z jakością, bezpieczeństwem i wywierającym wrażenie designem

 

Bramy rozwierane – Prosta i sprawdzona konstrukcja stawia ten typ bram garażowych na wysokim miejscu, jeśli najważniejsza dla nas jest ekonomiczoność i niska cena.

 

Bramy rolowane – W ofercie naszej firmy wszystkie bramy rolowane są wyposażone w napęd, a wał nawojowy jest umieszczony w skrzynce dzięki czemu oszczędzają Państwo dużą przestrzeń pod sufitem. Potocznie ten typ bram z powodu działania określa się jako kurtynowy.

 

Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt
Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt